taśmy do przenośników z ptfe produkcja Krea
taśmy do przenośników wysokotemperaturowe z PTFE

Taśmy do przenośników

Na skróty:

 

Poznaj nas z innej strony:

 

                       

                        sp. z o.o.

ul. Kręta 1c, 62-030 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: info@krea.pl

Skontaktuj się z nami:

pasy transprtujące

Dowiedz się więcej na stronie ptfe.pl

Zastosowania taśm do przenośników

 

Taśmy transportujące używane są w wielu gałęziach przemysłu. Dobór surowca, sposobu łączenia i wzmocnienia ma wpływ na miejsce zastosowania pasów. Pasy do przenośników z PTFE lub z innych surowców np. z silikonu, używa się w szerokim zakresie w systemach transportu wewnętrznego. Celem taśm transportowych w tego typu systemach jest sprawne przesuwanie towarów na przenośnikach, transporterach, tunelach grzewczych, komorach mroźnych czy innych maszynach. Taśmy stosowane są także jako element wyposażenia pieców przemysłowych czy jako siatki do witraży.

pasy z siatki ptfe

Taśmy do przenośników z PTFE i ich zastosowanie

Jesteśmy wiodącym producentem taśm do przenośników, które wykonujemy z tkanin litych z PTFE klasycznych (beżowych), antystatycznych (czarnych) oraz siatkowych. Pasy możemy także przygotować z tkanin silikonowych oraz z siatki Kevlar®W zależności od potrzeb klienta i warunków pracy dobieramy odpowiedni materiał do produkcji pasów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru łączenia, prowadzeń, bądź wzmocnień bocznych pasów.

 

Od lat pracujemy na potrzeby przemysłu i stąd wiemy, że terminy realizacji (zwłaszcza w wypadku awarii) są czynnikiem kluczowym. Średni czas realizacji to dwa dni robocze.

 

 

Taśmy do przenośników PTFE z materiałów litych lub siatkowych

 

Różnego rodzaju taśmy produkujemy zgodnie z wytycznymi naszych Klientów. Dobór  rodzaju, faktury i grubości tkaniny zależy głównie od obciążeń i rozmiaru przenośnika taśmowego oraz potrzeb danej firmy. Istnieje kilka możliwych sposobów łączenia i wzmocnienia taśm. Istotne jest także w jaki sposób są zakończone krawędzie pasów. Inną kwestią omawianą z Klientem jest rodzaj tkaniny przemysłowej - klasyczny lub w wersji antystatycznej, lity, siatkowy. Wszystkie te punkty wnikliwie są ustalane z Klientem na etapie składania oferty.

 

 

 

  1. pl
  2. en