Na skróty:

 

Poznaj nas z innej strony:

 

                       

                        sp. z o.o.

ul. Kręta 1c, 62-030 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: info@krea.pl

Skontaktuj się z nami:

Misja

 

KREAtywność wpisana jest w nazwę naszej firmy i przyświeca nam na każdym kroku działania. To cel obsługi naszych klientów i realizacji zamówień. Nasz dział projektowy i techniczny ściśle ze sobą współdziałają. Ich zadaniem jest poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla klientów, wdrażanie nowych technologii oraz stałe podnoszenie produktywności.

 

Taki sposób myślenia i działania zaowocował otrzymaniem wyjątkowej nagrody Golden Pixel Aword w konkursie Art of Packaging. Jest to nagroda przyznawana za najlepiej wydrukowane i uszlachetnione opakowanie.

Zapraszamy na inne strony KREA:

pisanka.eu

ptfe.pl

aerozol.eu

O nas

KREA to:

 

  • kreatywny zespół projektantów
  • twórcze podejście do rynku
  • nowoczesne technologie
  • kompleksowa kreacja.

Główna działalność

 

KREA to najstarszy polski producent etykiet shrink sleeves czyli etykiet termokurczliwych. W ciągu ostatnich ponad 30 lat rozwinęliśmy naszą technologię tak, że produkcja rękawów termokurczliwych jest u nas na najwyższym światowym poziomie. Etykiety dostarczamy do kilkuset firm na terenie Polski i Europy.

 

Jesteśmy także wyłącznym przedstawicielem handlowym na terenie Polski firmy ITW Spraytec Nordicświatowego lidera na rynku przemysłowych środków aerozolowych. 

 

Od lat realizujemy filozofię „Kreatywność i pionierskie produkty”. Dzięki temu staliśmy się aktywnym partnerem przy tworzeniu i wspieraniu markowych produktów.

Historia KREA

 

Firma KREA sp. z o.o. została założona w 1991 roku. Od momentu założenia jesteśmy producentem opakowań, a w tym materiałów promocyjnych POS. Od początku specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych elementów z PTFE (Politetrafluoroetylen, znany bardziej pod nazwami takimi jak Teflon® – znak zastrzeżony firmy Du Pont de Nemours, czy Hostaflon® – firmy Dyneon).

  1. pl
  2. en