rękawy termokurczliwy shrink sleeve produkcja Krea

Dekoracyjne etykiety termokurczliwe

Plomby termokurczliwe

Etykiety combo pack na zestawy promocyjne

Dowiedz się więcej i kliknij na poniższe przyciski:

 

 

Na skróty:

 

Poznaj nas z innej strony:

 

                       

                        sp. z o.o.

ul. Kręta 1c, 62-030 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: info@krea.pl

Skontaktuj się z nami:

Produkt finalny z etykietą termokurczliwą shrink sleeve

 

Etykiety termokurczliwe shrink sleeve znajdują coraz szersze zastosowanie na rynku produktów spożywczych, kosmetyków i in. branż. Zapewniają tworzenie nowych, ciekawych wzorów opakowań oraz zestawów promocyjnych. Nadają nowoczesny kształt produktom, pozytywnie zmieniając ich charakter i wizerunek. W rezultacie etykiety termokurczliwe shrink sleeve KREA pozwalają na pozyskanie zupełnie nowych grup odbiorców.

Jakie rodzaje folii KREA stosuje do produkcji rękawów termokurczliwych - shrink sleeve na butelki i inne opakowania?

 

 

Typ folii precyzyjnie dobieramy do potrzeb każdego opakowania, strategii klienta i funkcji jaką ma spełniać rękaw termokurczliwy shrink sleeve. W ekstremalnych przypadkach możemy użyć folii termokurczliwej o zwiększonym skurczu sięgającym nawet do 77%. Przy pasteryzacji produktów stosujemy specjalne folie.

 

Do produkcji rękawów termokurczliwych shrink sleeve KREA najczęściej używa folii PET i ekologicznej R-PET

Możemy także produkować etykiety termokurczliwe z folii OPS i biodegradowalnej folii PLA.

 

Dysponujemy foliami termokurczliwymi z filtrem UV, co pozwala na wydłużenie przydatności do spożycia produktów spożywczych bez konieczności stosowania konserwantów (np.: soki, jogurty, napoje mleczne).

 

Do czego jest używany rękaw termokurczliwy shrink sleeve?

 

Dzięki swym parametrom rękaw termokurczliwy KREA znajduje szerokie zastosowanie w:

 

•   kreacji opakowań – etykiety dekoracyjne;

•   promocji opakowań – zestawy promocyjne  multipaki;

• ochronie produktu – plomby termokurczliwe (tamper evident, cap seal), jako uszczelnianie i zabezpieczenie opakowania oraz ochrona akcyzy.

 

KREA jest pierwszym polskim producentem etykiet termokurczliwych - etykiet shrink sleeve. W swojej produkcji stawiamy na ekologiczne etykiety R-PET. Tworzymy je z folii o skurczu ukierunkowanym, co daje gwarancję prawidłowego obkurczenia grafiki na opakowaniach dowolnych kształtów.

 

Rękawy termokurczliwe na butelki i inne opakowania produkujemy z surowców o najwyższej, gwarantowanej jakości, a nasze techniczne know-how jest na poziomie europejskim. Większość prac KREA to produkcja etykiet ekologicznych R-PET typu shrink sleeve.

 

To wszystko czyni z nas lidera na tym rynku!

Malibu-multi

 

 

 

 

 

 

Pudliszki-trojpak

 

eris copy-1

 

 

 

 

 

Co to jest rękaw termokurczliwy shrink sleeve - etykieta sleeve ?

Etykieta shrink sleeve to produkowany na wymiar rękaw termokurczliwy o skurczu ukierunkowanym. Po nałożeniu na produkt i ogrzaniu, np. gorącym powietrzem, folia kurczy się i dopasowuje do kształtu opakowania. Skurcz na obwodzie standardowo wynosi ok. 60%, a na wysokości jest niemal niedostrzegalny. Rękaw termokurczliwy idealnie dopasowuje się do różnego kształtu butelek, słoików, puszek, pudełek plastikowych, szklanych i innych opakowań, nawet o kulistych kształtach.

 

Produkcja etykiet termokurczliwych to w KREA ponad 30 lat doświadczeń i umiejętności. Etykiety tego typu, inaczej nazywane etykiety shrink sleeve, produkujemy z wysoko przezroczystych folii. Nasz nowoczesny park maszynowy zapewnia najwyższej jakości druk w technologii flexo-UV HD.

 

 

  1. pl
  2. en
rękaw termokurczliwy shrink sleeve przykład na butelce