Pisanki Wielkanocne – producent owijek termokurczliwych na jajka

 

KREA od wielu lat jest producentem Pisanek Wielkanocnych.

 

Są to wesołe wielkanocne owijki, koszulki na jajka. Znane także jako kalkomanie na jajka. Etykieta termokurczliwa na pisanki jest wykonana z nowoczesnego materiału, jakim jest foliowy rękaw termokurczliwy z nadrukiem.

 

Pisanki Wielkanocne produkowane przez nas są starannie pakowane w koperty i mają postać płasko złożonych foliowych rękawków. Cała rodzina zasiadając do wspólnej zabawy przy wykonywaniu pisanek ma dużo radości i gwarantowaną satysfakcję. Wzory nawiązujące do tradycji i folkloru sprawiają, że nasze koszulki na jajka łączą w sobie elementy zabawy i edukacji.

 

Jak zrobić Pisankę?

 

1. Kolorową folię shrink sleeve nakłada się na ugotowane jajko.
2.Następnie należy zanurzyć jajko we wrzątku na 3 sekundy.
Folia pod wpływem temperatury kurczy się i idealnie przylega do jajka.
Pisanka gotowa!
To świetna zabawa i murowany efekt!
folia termokurczliwa na jajka KREA
etykiety termokurczliwe KREA

 

 

 

 

Pisanki Kreazy Eggs® - owijki termokurczliwe na jajka - NOWOŚĆ

 

– to kolorowe, dowcipne rysunki, które przeobrażają jajka w śmieszne stworki. Soczyste kolory owijek na jajka połączone z zabawną mimiką buziek tworzą wesołe Kreazy Eggs®

 

Pisanki Kreazy Eggs® to pierwszy produkt z serii KREA Kids o charakterze edukacyjnym. Te pisanki to nie tylko kolorowe folie, ale także (zamieszczone po wewnętrznej stronie koperty) elementy do wycinania, które służą do dalszej zabawy. Kartonowe podstawki, nóżki, skrzydełka i uszy można łączyć, przyklejać, kolorować, tworząc przestrzenny "teatrzyk". To świetna zabawa dla całej rodziny.

 

Creazy Eggs
Creazy Egg folie wielkanocne

Koszulki na jajka zaprojektowane w stylu wielowarstwowych ażurów i barwnych ornamentów. Zawierają elementy roślinne oraz motywy świąteczne i wiosenne – króliki, kurczaki, koguty i serduszka. Modna stylistyka daje im wrażenie lekkości. Żywe, kolorowe dekoracje na pewno rozweselą świąteczny stół.

 

Olbrzymim atutem naszych Pisanek Złotem Malowanych jest połyskliwe złoto, srebro i efekt tęczowych metalizacji widoczny na tej serii owijek wielkanocnych. Czegoś takiego jeszcze nie było. To jedyne Pisanki zawierające złocenia i metaliki uzyskane metodą cold stamping. Dzięki temu Pisanki nabrały jubilerskiego blasku, a metaliczne rozbłyski nadają im przestrzenności. Są wyjątkowo bogate i pulsują kolorami.

 

 

Pisanki Złotem Malowane otrzymały prestiżową nagrodę Golden Pixel Award w konkursie Art of Packaging 2018. Ta wyjątkowa nagroda została nam przyznana za najlepiej wydrukowane i uszlachetnione opakowanie.

koszulki do jajek producent KREA
folie na jajka KREA

Pisanki Alleluja - Easter Eggs - owijki na jajka

 

Seria Pisanek stylizowana typowymi polskimi, ludowymi wzorami. Folie wielkanocne zawierają elementy zdobień niegdyś nanoszonych przy pomocy wosku. W tym zestawie znajdziemy zdobienia znane w różnych regionach Polski - m. in.z Mazowsza, Podlasia czy z Kurpiów. Kojarzą się nam one się z pisankami znanymi z dzieciństwa.

owijki na jajka producent KREA
gadżet na wielkanoc, koszulki termokurczliwe producent Krea

Pisanki Ludowe - Folk Easter Eggs - kalkomanie na jajka

 

Zestaw tej serii owijek wielkanocnych zawiera motywy folklorystyczne, oparte na lokalnych technikach i wzorach z różnych regionów Polski, a także elementy przyciągające dzieci takie jak koniki, rybki, koguciki. Tradycyjne ludowe ornamenty tej kalkomanii wielkanocnej z sentymentem są odbierane przez dorosłych.  W zestawie znajdują się: pisanki łowickie, pisanki batikowe, kraszanki, pisanki huculskie i kaszubskie.

etykiety wielkanocne na jajka produkcji KREA
gadżet na wielkanoc, folie termokurczliwe na jajka KREA

• Pisanki Faberge - Faberge Easter Eggs - koszulki termokurczliwe na jajka

 

Zestaw tych koszulek termokurczliwych jest inspirowany motywami dekoracyjnymi słynnych

jajek Faberge.

Jajka Faberge to kunsztownie wykonane arcydzieła sztuki jubilerskiej. Pierwsze takie jajko car Aleksander podarował swojej żonie Marii. Jego syn kontynuował tradycję zamawiając co roku jedno jajko w okresie wielkanocnym.

Jajka Faberge, wysadzane perłami i drogimi kamieniami do dziś zachwycają przepychem i kunsztem złotniczym. Nasze stylizowane na jajkach Faberge koszulki na jajka zostały tak zaprojektowane, aby sprawiały wrażenie przestrzennej iluzji naturalnych zdobień.

koszulki na jajka produkcji KREA
gadżet wielkanocny, folie wielkanocne produkcji firmy KREA

• Pisanki Polskie Klimaty - Easter Eggs Polish Impressions - termokurczliwe koszulki wielkanocne

 

Zestaw owijek wielkanocnych Pisanki Polskie Klimaty zawiera motywy związane z polską tradycją obchodzenia Świąt Wielkanocnych – baranki, bazie, kurczaki, wielkanocne baby. Polski charakter nadają także rysunki dzieci w strojach ludowych z różnych regionów kraju. Całość urozmaicają wizerunki roślin i zwierząt potęgując radosny, wiosenny nastrój.

kalkomanie wielkanocne na jajka produkcji KREA
gadżet wielkanocny, owijki wielkanocne produkcji Krea

Pakowanie zbiorcze

 

Wszystkie serie sprzedawane są w sieciach handlowych i z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem.

 

Display ekspozycyjny = 50 kopert

Karton zbiorczy = 12 displayów x 50 kopert = 600 kopert

gadżet na wielkanoc, owijki wielkanocne box KREA

Karta wielkanocna z Pisanką

 

Dzięki naszym kartom wielkanocnym, Ty i Twoi klienci możecie podzielić się pisanką z bliskimi i znajomymi, którzy są daleko. Do podwójnej, kolorowej karty z życzeniami wielkanocnymi dołączyliśmy pisankę – termokurczliwą folię zadrukowaną barwnym motywem do udekorowania jajka. Teraz w kopercie można wysłać na drugi koniec świata życzenia wraz z barwną koszulką termokurczliwą. Adresat oprócz radości z życzeń będzie miał niespodziankę, a następnie wspaniałą zabawę przy robieniu Pisanki. Podwójna karta na życzenia wielkanocne zawiera jedną Pisankę - owijkę na jajko wraz z obrazkową instrukcją użycia na odwrocie. Podwójna karta z niespodzianką jest szczelnie zapakowana w przezroczystą folię. 
kartki na wielkanoc dla biznesu

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej naszej firmy, która szerzej przedstawia ofertę Pisanek Wielkanocnych:

 

Przejdź na górę strony

Pisanki Wielkanocne - Easter Eggs

Gadżety wielkanocne dla firm - owijki termokurczliwe na jajka 

 

KREA to producent sezonowego artykułu, jakim są pisanki lub inaczej nazywane kalkomanie na jajka. Stanowią one idealny gadżet wielkanocny. Są płaskie, niewielkie i korzystne cenowo!
 
W zależności od budżetu, jakim Państwo dysponujecie, gadżet wielkanocny w postaci owijek na jajka można przygotować jako zestaw 1, 2 lub 3 Pisanek. Taki gadżet skutecznie zwróci uwagę klientów na Państwa produkt.
 
Produkujemy również specjalne naklejki w kształcie jajka ze świąteczną grafiką i instrukcją użycia. Naklejki służą do przyklejenia gadżetu wielkanocnego do produktu. Po zdjęciu naklejki opakowanie pozostaje nienaruszone. Dla droższych, markowych wyrobów proponujemy zapakowanie gadżetu wielkanocnego (3 owijek na jajka) w mini-koperty z wielobarwną grafiką, Państwa logotypem i życzeniami od firmy.
 
Nasza kalkomania na jajka to tani i efektowny gadżet wielkanocny. 

pisanka.eu

Zapraszamy na stronę internetową poświęconą Pisankom Wielkanocnym KREA:

pisanka.eu

Wstaw tytuł i opis obrazu

Na każdym obrazie możesz dodawać dowolny tekst - masz pełną swobodę.

Dostosuj animację

Animacje zdjęcia i tekstu możesz ustawić osobno.
Dzięki temu możesz uzyskać różne oszałamiające efekty

Masz mnóstwo możliwości

Eksperymentuj, uzyskuj oszałamiające efekty i oczywiście baw się dobrze.

Serie Pisanek dla sklepów i hurtowni

 

Dla hurtowni, sklepów i sieci handlowych produkujemy nasze Pisanki Wielkanocne w kilku seriach graficznych. Motywy na Pisankach zostały zaczerpnięte między innymi z polskich tradycyjnych wzorów oraz jubilerskiej sztuki Faberge. Wszystkie Pisanki pakujemy w eleganckie, kolorowe koperty. Ich zawartość to 10 różnych Pisanek.

Skontaktuj się z nami:

                       

                        Sp. z o.o.

ul. Kręta 1, 62-032 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: info@krea.pl

Poznaj nas z innej strony:

 

Na skróty:

 

Zapoznaj się z naszymi seriami:

 

 

Pisanki Kreazy Eggs®

Pisanki Złotem Malowane

Pisanki Ludowe

Pisanki Faberge