Krea - produkcja etykiet termokurczliwych, chemia techniczna, tkaniny przemysłowe ptfe
"WORLDSTAR 2019 Certificate of Merit" dla Pisanki Złotem Malowane

 

Z przyjemnością informujemy o przyznaniu naszej firmie certyfikatu "WORLDSTAR 2019 Certificate of Merit" w międzynarodowym konkursie WORLDSTAR for Packaging. Wyróżnienie to otrzymaliśmy za najwyższą jakość druku oraz oryginalną grafikę  etykiet termokurczliwych dla Pisaki Złotem Malowane.

 

Pisanki Złotem Malowane wyróżniają się dopracowaniem wszystkich szczegółów graficznych oraz wysoką jakością wydruku w technologii HD z użyciem technologii cold stemping. Złoto, srebro i tęczowe metaliki lśnią na wypukłym kształcie jajka podkreślając we wzorach piórka, serduszka, skrzydełka, ogonki zwierzątek, które widnieją w pomysłowych wzorach graficznych shrink-sleeve. Złoty hot stamping na kopercie nawiązuje do uszlachetnienia na etykietach.

 

Zestaw Pisanki Złotem Malowane to produkt klasy premium dla każdego kto ceni piękno tworzenia wielkanocnych pisanek w nowoczesnym, szybkim stylu. Cały produkt, począwszy od wzorów koszulek, kształtu i wyglądu koperty oraz zbiorczego boxu powstał w studio graficznym naszej firmy.

 

 

 

 

 

16 listopada 2018

Pisanki Złotem Malowane

 

- kliknij i dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami:

                       

                             Sp. z o.o.

ul. Kręta 1, 62-032 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: info@krea.pl

 

 

 

Poznaj nas z innej strony:

 

Na skróty: