nakładanie powłok na części przemysłowe

Jesteśmy wiodącym producentem taśm transportujących wykonywanych z tkanin litych z PTFE – klasycznych (beżowych), antystatycznych (czarnych) oraz siatkowych. W zależności od potrzeb klienta i warunków pracy dobieramy odpowiedni materiał do produkcji pasów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru łączenia, prowadzeń, bądź wzmocnień bocznych pasów.

 

Od lat pracujemy na potrzeby przemysłu i stąd wiemy, że terminy realizacji (zwłaszcza w wypadku awarii) są czynnikiem kluczowym. We współpracy z naszą firmą pasy transportowe wykonujemy w krótkim terminie od zamówienia. Średni termin realizacji to dwa dni robocze.

 

 

Taśmy transportujące z materiałów litych lub siatkowych

 

Pasy do transporterów produkujemy zgodnie z wytycznymi naszych Klientów. Dobór  rodzaju, faktury i grubości tkaniny zależy głównie od obciążeń i rozmiaru przenośnika taśmowego oraz potrzeb danej firmy. Istnieje kilka możliwych sposobów łączenia i wzmocnienia taśm. Istotne jest także w jaki sposób są zakończone krawędzie pasów. Inną kwestią omawianą z Klientem jest rodzaj tkaniny przemysłowej - klasyczny lub w wersji antystatycznej. Wszystkie te punkty wnikliwie są ustalane z Klientem na etapie składania oferty.

 

 

 

Pasy transportujące

Pasy transportujące z PTFE i ich zastosowanie

pasy transportujące
siatki transportowe

Zastosowania taśm do przenośników

 

Taśmy transportujące używane są w wielu gałęziach przemysłu. Dobór surowca, sposobu łączenia i wzmocnienia ma wpływ na miejsce zastosowania pasów. Pasy z PTFE lub z innych surowców np. z silikonu, używa się w szerokim zakresie w systemach transportu wewnętrznego. Celem taśm transportowych w tego typu systemach jest sprawne przesuwanie towarów na przenośnikach, transporterach, tunelach grzewczych czy komorach mroźnych. Taśmy stosowane są także jako element wyposażenia pieców przemysłowych czy jako siatki do witraży.

Dowiedz się więcej na stronie ptfe.pl

pasy transprtujące

Skontaktuj się z nami:

                       

                             Sp. z o.o.

ul. Kręta 1, 62-032 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: info@krea.pl

 

 

 

Poznaj nas z innej strony:

 

Na skróty: