Etykiety termokurczliwe R-PET i PET w ofercie KREA 

Z przyjemnością informujemy, że KREA realizuje cele związane ze zrównoważonym rozwojem i ochroną środowiska naturalnego. Dbając o naszą planetę już na etapie produkcji etykiet shrink sleeve eliminujemy odpady, które trudno z powrotem odzyskać drogą recyklingu.

 

Jak najskuteczniej zmniejszyć ilość takich odpadów?

 

Po prostu ich nie wytwarzać. Dlatego odstąpiliśmy od produkcji etykiet z PVC, którego drogą flotacji (najpopularniejszą metodą rozdzielania frakcji tworzyw) nie można oddzielić od folii PET. Folia PET jest natomiast materiałem, który tak w Polsce jak i na całym świecie, z powodzeniem jest skutecznie poddawana recyklingowi. 

 

Jesteśmy w zgodzie z najnowszymi dyrektywami UE oraz szanujemy ogólnoświatowy trend zrównoważonego gospodarowania zasobami i odpadami.

 

Dlatego, jako producent etykiet termokurczliwych - shrink sleeves, wykorzystujemy do ich produkcji folie PET i R-PET. Etykiety termokurczliwe możemy także produkować z kompostowalnej folii PLA.

 

 

Etykiety termokurczliwe R-PET o nazwie ECO-PET - to propozycja KREA z dbałości o środowisko naturalne.

 

Materiał KREA ECO-PET zyskuje na popularności dzięki 25% zawartości surowca z recyklingu. Jako taki, po spełnieniu swojej funkcji jako etykieta podlega kolejnemu recyklingowi. Dlatego zachęcamy naszych klientów do korzystania właśnie z tych materiałów.


Dbałość o środowisko naturalne to powinność nas wszystkich!

 

Wdrażajmy wspólnie proekologiczne rozwiązania, które będą kształtowały pozytywny wizerunek Państwa produktów.

 

 

 

termokurczliwe etykiety R-PET KREA
18 maja 2021

Skontaktuj się z nami:

                       

                             Sp. z o.o.

ul. Kręta 1, 62-032 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: info@krea.pl

 

 

 

Poznaj nas z innej strony:

 

Na skróty: