etykiety termokurczliwe producent KREA

 

Etykieta termokurczliwa to produkowany na wymiar rękaw z folii termokurczliwej o skurczu ukierunkowanym. Po nałożeniu go na produkt i ogrzaniu, np. gorącym powietrzem, folia kurczy się i dopasowuje do kształtu opakowania. Skurcz na obwodzie standardowo wynosi ok. 60%, a na wysokości jest niemal niedostrzegalny.

 

Produkcja etykiet termokurczliwych to w KREA ponad 20 lat doświadczeń i umiejętności. Etykiety shrink sleeves produkujemy z folii wysoko przezroczystych z najwyższej jakości drukiem w technologii flexo-UV HD.

 

 

 

 

 

 

Co to jest etykieta termokurczliwa?

Malibu-multi

 

 

 

 

 

 

Pudliszki-trojpak

 

eris copy-1

 

 

 

 

Do czego jest używany rękaw termokurczliwy - shrink sleeve?

 

Dzięki swym parametrom rękaw termokurczliwy znajduje szerokie zastosowanie w:

 

• kreacji opakowań – etykiety dekoracyjne;

• promocji opakowań – zestawy promocyjne  multipaki;

• ochronie produktu – plomby (tamper evident, cap seal), jako uszczelnianie opakowania i ochrona akcyzy.

 

KREA jest pierwszym polskim producentem etykiet termokurczliwych tworzonych z folii o skurczu ukierunkowanym. Wykonujemy je z surowców o najwyższej, gwarantowanej jakości, a nasze techniczne know-how jest na poziomie europejskim. To wszystko czyni z nas lidera na tym rynku.

Jakie są rodzaje folii termokurczliwej?

 

Typ folii precyzyjnie dobieramy do potrzeb każdego opakowania, strategii klienta i funkcji jaką ma spełniać etykieta termokurczliwa

- shrink sleeve. W ekstremalnych przypadkach możemy użyć folii termokurczliwej o zwiększonym skurczu sięgającym nawet do 77%. Przy pasteryzacji produktów stosujemy specjalne folie.

 

Do produkcji shrink sleeves najczęściej używamy folii PET i R-PET. 

Możemy także produkować etykiety termokurczliwe z folii OPS i kompostowanej folii PLA.

 

Dysponujemy foliami termokurczliwymi z filtrem UV, co pozwala na wydłużenie przydatności do spożycia produktów spożywczych bez konieczności stosowania konserwantów (np.: soki, jogurty, napoje mleczne).

 

Dowiedz się więcej na temat ekologicznych etykiet R-PET i PET.

 

 

Produkt finalny z etykietą termokurczliwą

 

Etykiety termokurczliwe – shrink sleeves, znajdują coraz szersze zastosowanie na rynku produktów spożywczych, kosmetyków i in. do tworzenia nowych, ciekawych wzorów opakowań oraz zestawów promocyjnych. Nadają nowoczesny kształt produktom, zmieniając ich charakter i wizerunek. W rezultacie etykiety termokurczliwe pozwalają na pozyskanie zupełnie nowych grup odbiorców.

 

Skontaktuj się z nami:

                       

                             Sp. z o.o.

ul. Kręta 1, 62-032 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: info@krea.pl

 

 

 

Poznaj nas z innej strony:

 

Na skróty: