Etykiety shrink sleeves

 

 Nowoczesną formę opakowania, jaką są etykiety termokurczliwe – shrink labels, można podzielić wg funkcji jakie spełniają, na:

 

termokurczliwe etykiety dekoracyjne - decorative sleeves – pozwalają na umieszczenie grafiki na całym opakowaniu – od góry do samego dołu i 360° dookoła opakowania.

 

• plomby termokurczliwe - cap seal - tamper evident – to gwarancja i zabezpieczenie produktu.

 

• multipaki / zestawy promocyjne - banderole termokurczliwe  to etykiety do tworzenia promocji. Pozwalają na pakowanie kilku produktów jednocześnie, tworząc efektowne zestawy.

banderole termokurczliwe producent KREA

Plomby

termokurczliwe

Dekoracyjne

etykiety termokurczliwe

Multipaki

zestawy promocyjne

Plomby termokurczliwe

 

Odpowiedzią na rosnące wymagania rynku jest odpowiednia ochrona i zabezpieczenie wyrobów przez plombowanie.

 

Co daje plomba termokurczliwa?

 

 • udzielenie gwarancji na towar;

 • podniesienie prestiżu wyrobu;

 • postrzeganie go na wyższym poziomie technicznym;

 • skuteczne zabezpieczenie przed otwarciem;

 • zwiększenie zaufanie konsumentów;

 • ochronę przed możliwością podrobienia produktów markowych;

 • doszczelnienie, ochronę przed kurzem;

 • zabezpieczenie akcyzy na alkoholach.

 

Jakie są systemy plombowania?

 

Pierwszy system plombowania to termokurczliwa opaska, która jest nakładana na wieczko lub nakrętkę opakowania. Opaska może posiadać perforację i tasiemkę ułatwiającą zrywanie (tir-tape). Jest to tania, łatwa w użyciu i skuteczna plomba. Możemy ją zadrukować lub wyprodukować z bezbarwnej folii.

Druga metoda to dekoracyjna etykieta termokurczliwa - shrink label - łącznie z plombą. Tutaj także umieszczamy perforację, która ułatwia otwarcie opakowania. Dodatkowo między etykietą dekoracyjną i plombą robimy poprzeczną perforację. To pozwala na zachowanie etykiety po zerwaniu plomby. Użycie takiej plomby sprawia, że produkt jest efektownie wyeksponowany i skutecznie zabezpieczony.

 

Gdzie stosuje się plomby termokurczliwe?

 

Plomby termokurczliwe znajdują zastosowanie w:

 • przemyśle kosmetycznym

 • farmacji

 • przemyśle spożywczym

 • rozlewniach gazu

 • produkcji alkoholi – plomba zabezpiecza akcyzę przy zachowaniu widoczności w 100%!

 • oraz wielu innych... 

 

KREA jest renomowanym producentem plomb termokurczliwych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Foliowe plomby naszej produkcji stosuje się na nakrętkach, słoikach, wieczkach, dekielkach, wiaderkach, zaworach do butli gazowych i różnych nietypowych opakowaniach. Termokurczliwe plomby KREA są stosowane na zakrętkach flip-top, nakrętkach twist off, butelkach alkoholowych i wszędzie tam, gdzie trzeba zabezpieczyć towar.

Dekoracyjne etykiety termokurczliwe

 

Dekoracyjne etykiety termokurczliwe to niewątpliwie przełom w etykietowaniu. Etykieta termokurczliwa daje nieograniczone możliwości dekoracji produktu. Obejmując całą powierzchnię opakowania – od góry do samego dołu i 360° dookoła, po obkurczeniu dokładnie dopasowuje się do jego kształtów. 100% powierzchni opakowania o najbardziej nieregularnych kształtach to miejsce na dekoracje i informacje w postaci etykiety termokurczliwej! W ten sposób zapakowane produkty wyglądają bardzo efektownie. Kuszą wyglądem i zachęcają do zakupu.

 

Jak powstaje dekoracyjna etykieta termokurczliwa?

 

Na folię termokurczliwą przy pomocy specjalnych farb, zostaje naniesiony nadruk. Druk na etykiecie wykonujemy po jej wewnętrznej stronie. Zapewnia to wysycenie barw, odporność druku na uszkodzenia oraz błyszczącą, gładką powierzchnię etykiety. W ten sposób etykieta shrink sleeve chroni opakowanie, natomiast nadruk jest zabezpieczony przed wilgocią i wszelkimi zabrudzeniami. Zadrukowaną folię przekształcamy w rękaw termokurczliwy. Pocięte jednostkowo lub na roli etykiety shrink sleeve trafiają do klienta.

 

Jakie są rodzaje druku sleeves?

 

W druku flexo-UV HD mamy do dyspozycji nieograniczoną ilość kolorów, w tym barwy witrażowe oraz srebro, złoto i inne „metaliki". Wykorzystując przezroczystości etykiety możemy miejscowo wyeksponować zawartość opakowania.

 

Co daje zastosowanie etykiety dekoracyjnej?

 

Etykieta termokurczliwa zabezpiecza opakowanie, a etykieta dekoracyjna przede wszystkim tworzy wizerunek produktu. Podkreśla jego atuty i wyodrębnia formę. Etykieta shrink label nadaje nowoczesny charakter i ciekawy kształt produktom. Poprawia ich pozycję na rynku i daje satysfakcję klientom, którzy wybrali dobry i estetyczny produkt.

 

Ciekawy projekt = dobry produkt.

 

Warunkiem sukcesu opakowania jest pomysłowa i dobrze przygotowana szata graficzna. Nasz zespół projektantów jest do Państwa dyspozycji, gotów na podjęcie wszelkich wyzwań. Specjalistyczne narzędzia, wiedza, oprogramowanie i wieloletnie doświadczenie umożliwiają wykonanie grafiki w sposób, który po obkurczeniu gwarantuje uzyskanie zamierzonego efektu.   

Multipaki - etykiety i banderole termokurczliwe na zestawy promocyjne

 

   Przygotowujecie Państwo kampanię reklamową lub promocję do supermarketów? Trzeba połączyć razem dwa produkty? A może trzy?

– Etykieta termokurczliwa skutecznie, tanio i efektownie rozwiąże ten problem. Etykiety termokurczliwe - shrink labels, są powszechnie stosowane do tworzenia zestawów promocyjnych – tzw. multipaków.

 

 

Łączenie kilku produktów w jeden zestaw promocyjny

 

     Przy sezonowych promocjach doskonale zdaje egzamin sprzedaż łączona. Do tworzenia zestawów promocyjnych służy opaska - banderola termokurczliwa. Przy jej pomocy można zestawiać produkty o najróżniejszych kształtach. Opaska termokurczliwa to inaczej rękaw shrink sleeve wykonany z wysoko przezroczystej folii. Może on być bezbarwny lub zadrukowany. Na niezadrukowany rękaw termokurczliwy możemy przygotować naklejkę samoprzylepną informującą o promocji.

 

      Banderole do tworzenia zestawów dają wiele możliwości. Praktycznie można nimi łączyć wszystko ze wszystkim. Mogą być łączone te same produkty w zestawie, ale także dołączane inne produkty – np. gadżety, które podniosą atrakcyjność wyrobu. Coraz popularniejsze staje się dołączanie bezpłatnych próbek nowego wyrobu przy pomocy etykiety shrink sleeve. Powoduje to wzrost sprzedaży produktu głównego i pozwala zapoznać konsumentów z nowościami.

 

 

Atuty opaski termokurczliwej:

 

• dyskretna opaska termokurczliwa jest bardzo efektowna i budzi pozytywne reakcje klientów;

• dołączenie gadżetu wyróżnia produkt na tle wyrobów konkurencji;

• powstałe połączenie jest skuteczne i efektowne, ale również trwałe i gwarantuje bezpieczne dotarcie zestawów na półki sklepowe;

• etykieta termokurczliwa - shrink label, długofalowo wspiera pozytywny wizerunek marki, o czym powinniśmy pamiętać planując promocję;

• tak przygotowany zestaw promocyjny zwiększa sprzedaż i zyski.

 

     Nasza firma obsługuje szereg branż w zakresie promocji. Wiemy, że przy akcjach promocyjnych liczy się czas i gwarancja dostaw. Zamówienia na bezbarwne etykiety promocyjne realizujemy w bardzo krótkim czasie. Nasze studio graficzne realizuje usługi przygotowania projektów graficznych na dekoracyjne banderole promocyjne. Na takiej banderoli może być przedstawiony opis promocji oraz wiele innych istotnych informacji dla Klienta. Projekty graficzne wykonane samodzielnie przez Klientów poddane są sprawdzeniu przed przekazaniem do druku.

 

    Łatwe i bardzo szybkie nałożenie etykiet termokurczliwych umożliwia w krótkim terminie prowadzenie małych, jak i bardzo dużych, masowych promocji. Realizujemy także usługi obkurczania etykiet na opakowaniach Klienta.

 

Rodzaje etykiet shrink sleeves

Dekoracyjne

etykiety

 termokurczliwe

produkcja plomb termokurczliwych Krea

Skontaktuj się z nami:

                       

                             Sp. z o.o.

ul. Kręta 1, 62-032 Luboń

tel. + 48 61 855 20 88

e-mail: info@krea.pl

 

 

 

Poznaj nas z innej strony:

 

Na skróty:

 

rękawy promocyjne producent KREA