strona główna

o nas

HISTORIA

Firma Krea Sp. z o.o. została założona w 1991 roku. Od momentu założenia jesteśmy producentem opakowań, a w tym materiałów promocyjnych POS. 

Od początku specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych elementów z PTFE (Politetrafluoroetylen, znany bardziej pod nazwami takimi jak Teflon® - znak zastrzeżony firmy Du Pont de Nemours, czy Hostaflon® - firmy Dyneon).

 

GŁÓWNA DZIAŁALNOŚĆ

Krea sp. zo.o to najstarszy polski producent etykiet shrink sleeve czyli etykiet termokurczliwych. W ciągu ostatnich ponad 20-lat rozwinęliśmy naszą technologię tak, że produkcja etykiet termokurczliwych jest u nas na najwyższym światowym poziomie. Dostarczamy je do kilkuset firm na terenie Polski i Europy.

Jesteśmy też wyłącznym przedstawicielem handlowym na terenie Polski firmy ITW Spraytec Nordic, światowego lidera na rynku przemysłowych środków aerozolowych. 

Od lat realizujemy filozofię „Kreatywność i pionierskie produkty”. Dzięki temu staliśmy się aktywnym partnerem przy tworzeniu i wspieraniu markowych produktów.

 

ZAŁOŻENIA

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, powierzając jego powstanie grupie naszych doświadczonych specjalistów. Niejednokrotnie udowodniliśmy, że potrafimy poradzić sobie z produkcją nawet pozornie niemożliwych do realizacji zadań.

 

KREA to:

- kreatywny zespół projektantów

– twórcze podejście do rynku

- nowoczesne technologie

- kompleksowa kreacja