strona główna

banner sleeves stronka

ETYKIETY DEKORACYJNE

Dekoracyjne etykiety termokurczliwe to niewątpliwie przełom w etykietowaniu. Etykieta termokurczliwa daje nieograniczone możliwości dekoracji produktu. Obejmując całą powierzchnię opakowania – od góry do samego dołu i 360° dookoła, po obkurczeniu dokładnie dopasowuje się do jego kształtów. 100% powierzchni opakowania o najbardziej nieregularnych kształtach to miejsce na dekoracje i informacje! W ten sposób zapakowane produkty wyglądają bardzo efektownie. Kuszą wyglądem i zachęcają do zakupu.

Jak powstaje dekoracyjna etykieta termokurczliwa?

Na folię termokurczliwą przy pomocy specjalnych farb, zostaje naniesiony nadruk. Druk na etykiecie wykonujemy po jej wewnętrznej stronie. Zapewnia to wysycenie barw, odporność druku na uszkodzenia oraz błyszczącą, gładką powierzchnię. W ten sposób etykieta shrink sleeve chroni opakowanie, natomiast nadruk jest zabezpieczony przed wilgocią i wszelkimi zabrudzeniami. Zadrukowaną folię przekształcamy w rękaw termokurczliwy. Pocięte jednostkowo lub na roli etykiety shrink sleeve trafiają do klienta.

Jakie są rodzaje druku sleeves?

W druku flexo-UV HD mamy do dyspozycji nieograniczoną ilość kolorów. W tym także druk witrażowy oraz srebro, złoto i inne „metaliki". Wykorzystując przeźroczystości możemy miejscowo wyeksponować zawartość opakowania.

Co daje zastosowanie etykiety dekoracyjnej?

Etykieta termokurczliwa zabezpiecza opakowanie, a etykieta dekoracyjna przede wszystkim tworzy wizerunek produktu. Podkreśla jego atuty i wyodrębnia formę. Etykieta shrink label nadaje nowoczesny charakter i ciekawy kształt produktom. Poprawia ich pozycję na rynku i daje satysfakcję klientom, którzy wybrali dobry i estetyczny produkt.

Ciekawy projekt – dobry produkt.

Warunkiem sukcesu opakowania jest dobra szata graficzna. Nasz zespół projektantów jest do Państwa dyspozycji, gotów na podjęcie wszelkich wyzwań. Specjalistyczne narzędzia, wiedza, oprogramowanie i wieloletnie doświadczenie umożliwiają wykonanie grafiki w sposób, który po obkurczeniu gwarantuje uzyskanie zamierzonego efektu.