strona główna

Pisanki wielkanocne | Easter eggs |

Krea sp. z o.o. jest od lat producentem Pisanek Wielkanocnych. Są to wesołe wielkanocne owijki, koszulki na jajka. Znane także jako kalkomanie na jajka. Etykieta termokurczliwa na pisanki | shrink label |, jest wykonana z nowoczesnego materiału, jakim jest foliowy rękaw termokurczliwy z nadrukiem. Pisanki Wielkanocne produkowane przez nas są starannie pakowane w koperty i mają postać płasko złożonych foliowych rękawków.

Cała rodzina zasiadając do wspólnej zabawy przy wykonywaniu pisanek ma dużo radości i gwarantowaną satysfakcję. Wzory nawiązujące do tradycji i folkloru sprawiają, że nasze koszulki na jajka łączą w sobie elementy zabawy i edukacji.  

pisanki w sianku
 
 

           JAK ZROBIĆ PISANKĘ?

 
                 
 
1. Kolorową folię | shrink sleeve | nakłada się na ugotowane jajko.
2. Następnie należy zanurzyć jajko we wrzątku na 3 sekundy.
Pisanka gotowa!
Folia pod wpływem temperatury kurczy się i idealnie przylega do jajka.
To świetna zabawa i murowany efekt!

 

             Pisanka – gadżet wielkanocny

Krea sp. z o.o. to producent sezonowego artykułu, jakim są pisanki | kalkomanie | na jajka. Stanowią świetny gadżet | gadget | wielkanocny. W zależności od budżetu, jakim Państwo dysponujecie, można dołączyć do produktu 1, 2 lub 3 pisanki. Taki gadżet skutecznie zwróci uwagę klientów na Państwa produkt. Do tego produkujemy specjalne naklejki w kształcie jajka ze świąteczną grafiką i instrukcją użycia. Dzięki dołączeniu takiej naklejki można dodać pisanki do produktu. Po jej zdjęciu opakowanie pozostaje nienaruszone. Dla droższych wyrobów markowych pakujemy po 3 pisanki w mini-koperty z wielobarwną grafiką, Państwa logiem i życzeniami od firmy. Nasza kalkomania na jajka to tani i efektowny gadżet wielkanocny. 
 

Serie pisanek dla sklepów i hurtowni

Dla hurtowni, sklepów i sieci handlowych produkujemy nasze Pisanki Wielkanocne w kilku seriach graficznych. Motywy na pisankach zostały zaczerpnięte między innymi z polskich tradycyjnych wzorów oraz sztuki Faberge. Wszystkie pisanki pakujemy w eleganckie, kolorowe koperty. Ich zawartość to 10 różnych pisanek.
 

• NOWOŚĆ! Pisanki Kreazy Eggs 

– to kolorowe, dowcipne rysunki przekształcające jajka w śmieszne stworki. Soczyste kolory połączone z zabawną mimiką tworzą wesołe Kreazy Eggs. Te kreskówkowe zwierzaki ujmują wszystkich swym wdziękiem.

Pierwszy z serii KREA kids produkt o charkterze edukacyjnym. Te "pisanki" to nie tylko kolorowe folie ale także zamieszczone po wewnętrznej stronie koperty elementy do wycinania, które służą do dalszej zabawy. Kartonowe podstawki, nóżki, skrzydełka i uszy można łączyć, przyklejać, kolorować etc., tworząc przestrzenny "teatrzyk". To świetna zabawa dla całej rodziny.
Pisanki Złotem Malowane | Easter Eggs Gold Painted |

– zaprojektowane w stylu wielowarstwowych ażurów i barwnych ornamentów. Zawierają elementy roślinne a także motywy świąteczne i wiosenne – króliki, kurczaki, koguty i serduszka. Modna stylistyka daje wrażenie lekkości a żywe, kolorowe dekoracje na pewno rozweselą świąteczny stół.

Olbrzymim atutem naszych Pisanek Złotem Malowanych jest połyskliwe złoto, srebro i efekt tęczowych metalizacji. Czegoś takiego jeszcze nie było. To jedyne pisanki zawierające złocenia i metaliki uzyskane metodą cold stamping. Dzięki temu pisanki nabrały jubilerskiego blasku a metaliczne rozbłyski nadają im przestrzenności. Są wyjątkowo bogate, pulsują kolorami.

                              
 
   
 

Pisanki Alleluja | Easter Eggs |

– stylizowane na polskie pisanki ludowe. Zawierają elementy zdobień niegdyś nanoszonych przy pomocy wosku. Kojarzą nam się z pisankami znanymi z dzieciństwa.

 
 
 

Pisanki Ludowe | Folk Easter Eggs |

–  zawierają motywy folklorystyczne, oparte na lokalnych technikach i wzorach z różnych regionów Polski a także elementy przyciągające dzieci takie jak koniki, rybki, kogutki.Tradycyjne ludowe ornamenty z sentymentem są odbierane przez dorosłych. W zestawie znajdują się pisanki łowickie, pisanki batikowe, kraszanki, pisanki huculskie i kaszubskie.

 
 
 
 

Pisanki Faberge | Faberge Easter Eggs |

– inspirowane motywami dekoracyjnymi słynnych jajek Faberge. Jajka Faberge to kunsztownie wykonane arcydzieła sztuki jubilerskiej. Pierwsze takie jajko car Aleksander podarował swojej żonie Marii. Jego syn kontynuował tradycję zamawiając co roku jedno jajko w okresie wielkanocnym. Jajka Faberge, wysadzane perłami i drogimi kamieniami do dziś zachwycają przepychem i kunsztem złotniczym. Nasze stylizowane na Faberge koszulki na jajka zostały zaprojektowane w sposób dający wrażenie iluzji przestrzennej naturalnych zdobień.

 
 
 

Pisanki Polskie Klimaty | Easter Eggs Polish Impressions |

– zawierają motywy związane z polską tradycją obchodzenia Świąt Wielkanocnych – baranki, bazie, kurczaki, wielkanocne baby. Polski charakter nadają także rysunki dzieci w strojach ludowych z różnych regionów kraju. Całość urozmaicają wizerunki roślin i zwierząt potęgując radosny, wiosenny nastrój.

 
 
 
 

Wszystkie serie sprzedawane są w sieciach handlowych i z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem.

 

Display ekspozycyjny = 50 kopert

Karton zbiorczy = 12 displayów x 50 kopert = 600 kopert

 
 

  • Karta wielkanocna z pisanką

Dzięki naszym Kartom wielkanocnym, Ty i Twoi klienci możecie podzielić się pisanką z bliskimi i znajomymi, którzy są daleko. Do podwójnej, kolorowej karty z życzeniami wielkanocnymi dołączyliśmy pisankę – termokurczliwą folię zadrukowaną barwnym motywem do udekorowania jajka. Teraz w kopercie można wysłać na drugi koniec świata życzenia wraz z barwną koszulką termokurczliwą. Adresat oprócz radości z życzeń będzie miał niespodziankę a następnie wspaniałą zabawę przy robieniu pisanki. Podwójna karta na życzenia wielkanocne zawiera jedną Pisankę-kalkomanię na jajko wraz z obrazkową instrukcją użycia na odwrocie. Podwójna karta z niespodzianką jest szczelnie zapakowana w przezroczystą folię. 
 

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej naszej firmy, która szerzej przedstawia ofertę Pisanek Wielkanocnych: pisanka.eu.